Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

De Mey

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Telefoon: 050 71 40 44
E-mail: info@demey.net.bmw.be

Team BMW De Mey staat voor u klaar!

Selecteer de afdeling die u graag wenst te contacteren.

WE BLIJVEN OPEN, NET IETS ANDERS.

Onze showrooms zijn gesloten maar we blijven voor u bereikbaar via telefoon, e-mail & via onze sociale media.


Anthony De Mey
De Mey Anthony
Concessiehouder

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Anthony.De-Mey@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Anthony.De-Mey@demey.net.bmw.be
Ineke Vanhauwenhuyse
Ineke Vanhauwenhuyse
Operationeel verantwoordelijke

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Ineke.Vanhauwenhuyse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Ineke.Vanhauwenhuyse@demey.net.bmw.be


Karl Van Eetvelde
Karl Van Eetvelde
Verkoop verantwoordelijke

Telefoon: 050 72 96 19 050 72 96 19
E-mail: Karl.Van-Eetvelde@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 19 050 72 96 19
E-mail: Karl.Van-Eetvelde@demey.net.bmw.be
Emmanuel Tournicourt Verkoper BMW De Mey
Emmanuel Tournicourt
Verkoop

Telefoon: 050 72 96 16 050 72 96 16
E-mail: Emmanuel.Tournicourt@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 16 050 72 96 16
E-mail: Emmanuel.Tournicourt@demey.net.bmw.be
 Niels Laureyns
Niels Laureyns
Verkoop en Fleet verantwoordelijke

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be
Frederik Joos Verkoper BMW De Mey
Frederik Joos
Verkoop

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 2) 050 71 40 44 (keuze 2)
E-mail: frederik.joos@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 2) 050 71 40 44 (keuze 2)
E-mail: frederik.joos@demey.net.bmw.be
Timen Ronse
Timen Ronse
Product Genius

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 2) 050 71 40 44 (keuze 2)
E-mail: Timen.Ronse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 2) 050 71 40 44 (keuze 2)
E-mail: Timen.Ronse@demey.net.bmw.be


 Niels Laureyns
Niels Laureyns
Verkoop en Fleet verantwoordelijke

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be


Bob Delrue BMW De Mey BMW Premium Selection Maldegem
Bob Delrue
Verkoop

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 3) 050 71 40 44 (keuze 3)
E-mail: bob.delrue@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 3) 050 71 40 44 (keuze 3)
E-mail: bob.delrue@demey.net.bmw.be


Yves Houwenhuyse
Yves Houwenhuyse
Verantwoordelijke carrosserie en bestekken

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 4) 050 71 40 44 (keuze 4)
E-mail: Yves.Houwenhuyse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 4) 050 71 40 44 (keuze 4)
E-mail: Yves.Houwenhuyse@demey.net.bmw.be
Annemie Van Hoecke BMW De Mey facturatie carrosserie
Annemie Van Hoecke
Facturaties

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Annemie.Van-Hoecke@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Annemie.Van-Hoecke@demey.net.bmw.be


Bart Van De Vyver
Bart Van De Vyver
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Bart.Van-De-Vyver@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Bart.Van-De-Vyver@demey.net.bmw.be
Laura Goethals
Laura Goethals
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Laura.Goethals@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Laura.Goethals@demey.net.bmw.be
Maxim Desaever BMW De Mey Receptie
Maxim Desaever
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: maxim.desaever@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: maxim.desaever@demey.net.bmw.be


Matthieu Leliaert
Matthieu Leliaert
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: matthieu.leliaert@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: matthieu.leliaert@demey.net.bmw.be
Erik De Mey
Verantwoordelijke werkplaats & naverkoop

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Erik.De-Mey@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Erik.De-Mey@demey.net.bmw.be


Nicole Demeyer
Nicole Demeyer
Magazijnier

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 5) 050 71 40 44 (keuze 5)
E-mail: Nicole.Demeyer@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 5) 050 71 40 44 (keuze 5)
E-mail: Nicole.Demeyer@demey.net.bmw.be
 Pascal De Bree
Pascal De Bree
Magazijnier

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 5) 050 71 40 44 (keuze 5)
E-mail: pascal.de-bree@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 5) 050 71 40 44 (keuze 5)
E-mail: pascal.de-bree@demey.net.bmw.be


Tina De Coster
Tina De Coster
Garantie en verkoopsadministratie tweedehands

Phone: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: tina.de-coster@demey.net.bmw.be

Phone: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: tina.de-coster@demey.net.bmw.be
Stefanie
Stefanie Van den Neste
Verkoopsadministratie nieuwe wagens
Ludo Vandevoorde
Ludo Vandevoorde
Boekhouder

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Ludo.Vandevoorde@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Ludo.Vandevoorde@demey.net.bmw.be


Lisa Pieters BMW De Mey Marketing Coördinator
Lisa Pieters
Marketing Coördinator

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Lisa.Pieters@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Lisa.Pieters@demey.net.bmw.be

Verkoop

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 2) 050 71 40 44 (keuze 2)
E-mail: sales@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00
Onze showrooms zijn gesloten maar we blijven voor u bereikbaar via telefoon, e-mail & via onze sociale media.

Tweedehandswagens

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 3) 050 71 40 44 (keuze 3)
E-mail: tweedehands@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 09:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00
Onze showrooms zijn gesloten maar we blijven voor u bereikbaar via telefoon, e-mail & via onze sociale media.

Werkplaats

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon : 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: service@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 08:00 - 12:00

Receptie Carrosserie

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 4) 050 71 40 44 (keuze 4)
E-mail : yves.houwenhuyse@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 08:00 – 12:00
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top