Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

De Mey Maldegem

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Telefoon: 050 71 40 44
E-mail: info@demey.net.bmw.be

BMW De Mey Maldegem

Team BMW De Mey staat voor u klaar!

Selecteer de afdeling die u graag wenst te contacteren.


Anthony De Mey - BMW De Mey
De Mey Anthony
Concessiehouder

Telefoon: 050 72 96 12 050 72 96 12
E-mail: anthony.de-mey@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 12 050 72 96 12
E-mail: anthony.de-mey@demey.net.bmw.be
Ineke Vanhauwenhuyse - BMW De Mey
Ineke Vanhauwenhuyse
Operationeel verantwoordelijke

Telefoon: 050 72 96 14 050 72 96 14
E-mail: ineke.vanhauwenhuyse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 14 050 72 96 14
E-mail: ineke.vanhauwenhuyse@demey.net.bmw.be


Karl Van Eetvelde
Karl Van Eetvelde
Verkoop verantwoordelijke

Telefoon: 050 72 96 19 050 72 96 19
E-mail: Karl.Van-Eetvelde@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 19 050 72 96 19
E-mail: Karl.Van-Eetvelde@demey.net.bmw.be
Niels Laureyns - BMW De Mey
Niels Laureyns
Verkoop en Fleet verantwoordelijke

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be
Frederik Joos - BMW De Mey
Frederik Joos
Verkoop

Telefoon: 050 72 96 16 050 72 96 16
E-mail: frederik.joos@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 16 050 72 96 16
E-mail: frederik.joos@demey.net.bmw.be


Niels Laureyns - BMW De Mey
Niels Laureyns
Verkoop en Fleet verantwoordelijke

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 17 050 72 96 17
E-mail: Niels.Laureyns@demey.net.bmw.be


Bob Delrue - BMW De Mey
Bob Delrue
Verkoop afgevaardigde BMW Premium Selection

Telefoon: 050 72 96 11 050 72 96 11
E-mail: bob.delrue@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 11 050 72 96 11
E-mail: bob.delrue@demey.net.bmw.be


Yves Houwenhuyse - BMW De Mey
Yves Houwenhuyse
Verantwoordelijke carrosserie en bestekken

Telefoon: 050 72 96 10 050 72 96 10
E-mail: yves.houwenhuyse@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 10 050 72 96 10
E-mail: yves.houwenhuyse@demey.net.bmw.be
Annemie Van Hoecke BMW De Mey facturatie carrosserie
Annemie Van Hoecke
Facturaties

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Annemie.Van-Hoecke@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Annemie.Van-Hoecke@demey.net.bmw.be


Bart Van De Vyver - BMW De Mey
Bart Van De Vyver
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Bart.Van-De-Vyver@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Bart.Van-De-Vyver@demey.net.bmw.be
Laura Goethals - BMW De Mey
Laura Goethals
Service Advisor

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Laura.Goethals@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Laura.Goethals@demey.net.bmw.be
Cindy Vermeulen - BMW De Mey
Cindy Vermeulen
Receptioniste

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: cindy.vermeulen@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: cindy.vermeulen@demey.net.bmw.be


Mathieu Leliaert - BMW De Mey
Matthieu Leliaert
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: matthieu.leliaert@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: matthieu.leliaert@demey.net.bmw.be
Erik De Mey - BMW De Mey
Erik De Mey
Verantwoordelijke werkplaats & naverkoop

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Erik.De-Mey@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: Erik.De-Mey@demey.net.bmw.be


Sven Bostoen - BMW De Mey
Sven Bostoen
Magazijnier

Telefoon: 050 72 96 13 050 72 96 13
E-mail: sven.bostoen@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 13 050 72 96 13
E-mail: sven.bostoen@demey.net.bmw.be
Nicole Demeyer - BMW De Mey
Nicole Demeyer
Magazijnier

Telefoon: 050 72 96 13 050 72 96 13
E-mail: nicole.demeyer@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 13 050 72 96 13
E-mail: nicole.demeyer@demey.net.bmw.be


Tina De Coster - BMW De Mey
Tina De Coster
Ondersteuning boekhouding en verkoopsadministratie tweedehands

Phone: 050 72 96 12 050 72 96 12
E-mail: tina.de-coster@demey.net.bmw.be

Phone: 050 72 96 12 050 72 96 12
E-mail: tina.de-coster@demey.net.bmw.be
Stefanie Van den Neste - BMW De Mey
Stefanie Van den Neste
Verkoopsadministratie nieuwe wagens
Ludo Vandevoorde - BMW De Mey
Ludo Vandevoorde
Boekhouder

Telefoon: 050 72 96 18 050 72 96 18
E-mail: ludo.vandevoorde@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 72 96 18 050 72 96 18
E-mail: ludo.vandevoorde@demey.net.bmw.be


Lisa Pieters BMW De Mey Marketing Coördinator
Lisa Pieters
Marketing Coördinator

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Lisa.Pieters@demey.net.bmw.be

Telefoon: 050 71 40 44 050 71 40 44
E-mail: Lisa.Pieters@demey.net.bmw.be

Verkoop

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 2) 050 71 40 44 (keuze 2)
E-mail: sales@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 | 13:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 3) 050 71 40 44 (keuze 3)
E-mail: tweedehands@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 09:00 - 12:00 | 13:00 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Werkplaats

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon : 050 71 40 44 (keuze 1) 050 71 40 44 (keuze 1)
E-mail: service@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : gesloten

Receptie Carrosserie

Aalterbaan, 216C
9990 Maldegem

Contact

Telefoon: 050 71 40 44 (keuze 4) 050 71 40 44 (keuze 4)
E-mail : yves.houwenhuyse@demey.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 12:00 & 13:00 - 18:30
Za : 08:00 – 12:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top